Městská knihovna Chropyně

„Dům bez knih je jako tělo bez duše.“

- Julius Zeyer

Archiv

     

Těmto podmínkám vyhovuje 5 textů.

Noc s Andersenem - 4. 4. 2014

Napsal Knihovník 12:16 9. února 2014 v kategorii . Připojeno Komentáře zakázány.

Vánoční besídka školní družiny

Napsal Knihovník 12:11 9. února 2014 v kategorii . Připojeno Komentáře zakázány.

Minulé Vánoce vtrhly do naší knihovny se vší silou už 17. prosince. Přineslo je s sebou víc než šedesát dětí ŠD. Všechny se postupně zapojily do kouzelného pásma plného básniček, písní, koled i hry na kytaru a flétny. Na jejich vystoupení navázalo povídání o Vánocích, četba z knížky i zajímavé vánoční hádanky a rébusy. Na konec děti dostaly vánoční kornout s malým dárkem a už tradičním perníčkem od paní Šmídové. Loučili jsme se vesele, s vidinou blížících se svátků a s přáním, abychom se stejně radostně setkávali i v novém roce. Na fotky z této besedy se můžete podívat v naší fotogalerii.

PF 2014

Napsal Knihovník 0:00 24. prosince 2013 v kategorii . Připojeno Komentáře zakázány.

Halloween v knihovně

Napsal Knihovník 17:20 3. listopadu 2013 v kategorii . Připojeno Komentáře zakázány.

Pro naše malé čtenáře ze školní družiny jsme připravili besedu na téma „Halloween“, ve fotogalerii se můžete podívat na fotografie z akce.

Nový informační portál

Napsal Knihovník 13:26 26. dubna 2013 v kategorii Novinky. Připojeno Komentáře zakázány.

Nacházíte se na novém informačním portále městské knihovny Chropyně. Portál by měl sloužit jako zdroj informací. Naleznete zde nejen všechny důležité informace ohledně provozu knihovny (provozní dobu, knihovní řád, poplatky za služby), ale také si můžete zjistit, zdali je kniha, kterou byste si právě chtěli půjčit, v knihovně.

Na těchto stránkách budeme také naše čtenáře informovat o nejnovějších akcích knihovny, ať už to je čtení pro děti či návštěva českého spisovatele či spisovatelky.