Vyhlášení jarní literární soutěže

Vložil/a Knihovnice 8:41 9. května 2018

Vyhlášení jarní literární soutěže

V průběhu měsíce března a v první části dubna probíhala literární soutěž, neomezena věkem, na téma Hrdina, která přinesla mnoho tvůrčích a působivých děl. Ráda bych touto formou poděkovala všem zúčastněným za jejich příspěvky a vyhlásila první tři oceněné:

1. místo: Anežka Míšová

2. místo: Karolína Miková

3. místo: Martina Pečínková

Na zmíněné spisovatelky čekají symbolické ceny, které si mohou vyzvednout při slavnostním předání ve středu 9. 5. 2018 v 15:00, v dětském oddělení městské knihovny Chropyně na Masarykově ulici. Jelikož jsme toto datum uveřejnili pozdě, další termín tohoto předání je ve středu 16. 5. 2018 v 15:00. Pokud ani v jednom z těchto termín některá z dam nebude moci dorazit, může se pro svou odměnu zastavit od 9. 5. do 31. 5., kdykoliv během výpůjčních hodin.